Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

ZSE PROGRAMMER’S 2017 rozstrzygnięty

Podczas Dnia Kariery w zespole Szkół Elektronicznych w Rzeszowie odbyła się IX edycja Konkursu Informatycznego o Puchar Prezesa Asseco Poland – „ZSE PROGRAMMER’S”. W zawodach zwyciężył Ryszard Błażej z Gimnazjum Nr 9 w Rzeszowie. Dodatkowo Dzień Kariery, który jest skierowany do uczniów oraz absolwentów szkół ponadgimnazjalnych, ułatwia nawiązanie przyszłej współpracy pomiędzy uczniami i Asseco.

 

Na miejscu nie zabrakło stoiska Asseco, przy którym można było porozmawiać z ekspertem z rzeszowskiego oddziału firmy oraz Partnerami Asseco 3P, którzy są absolwentami „Elektronika”. Podczas wydarzenia uczniowie mieli szanse dowiedzieć się więcej o działalności Asseco, zapoznać się z przykładowymi ofertami pracy oraz zobaczyć, jaka ścieżka rozwoju czeka na nich w firmie.

 

Uczestnicy byli zainteresowani tematami związanymi z programowaniem i nowymi technologiami – powiedziała Justyna Ranicka, Młodszy Specjalista ds. Personalnych. Uczniowie chcieli dowiedzieć się, jakie umiejętności są najbardziej pożądane w branży IT. Dużym zainteresowaniem cieszyły się też zagadki logiczne przygotowane przez Partnerów 3P – dodała.

 

Zobacz także