Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco partnerem strategicznym konferencji Sieci Szerokopasmowe

Jaki jest stan rynku telekomunikacyjnego? Jak zmieni się ta branża? W czym mogą pomóc dostawcy technologii? Odpowiedzi m.in. na te pytania poznają uczestnicy 10. edycji Konferencji Sieci Szerokopasmowe, która odbędzie się 29 marca w hotelu Sheraton w Warszawie. Spotkanie skierowane jest do przedstawicieli, m.in. sektora telekomunikacyjnego oraz administracji publicznej (centralnej i samorządowej).

 

Jednym z prelegentów będzie Radosław Semkło, Dyrektor Pionu Telekomunikacji i Mediów, Asseco Poland oraz członek Rady Programowej i Eksperckiej tego wydarzenia. Weźmie on udział w debacie na temat stanu rynku telekomunikacyjnego wobec wyzwań cyfrowej gospodarki.

 

Gośćmi honorowymi wydarzenia będą Piotr Woźny, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Cyfryzacji oraz Marcin Cichy, Prezes Urzędu Komunikacji Elektronicznej.

Zobacz także