Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na XX Targach Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków

Asseco wzięło udział w 20. edycji Targów Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków zorganizowanych przez Politechnikę Warszawską, które odbyły się 16 października. Wydarzenie przyciągnęło mnóstwo studentów zainteresowanych podjęciem stażu lub pracy.

 

Naszą firmę reprezentowali: Artur Hartman, Kierownik Projektu w Zespole Analiz Online i Integracji, Iwona Kramarska, Starszy Analityk w Zespole Analiz Online i Integracji, Weronika Szczubełek, Specjalista ds. Personalnych, Joanna Trochimiuk, Specjalista ds. Personalnych, którzy tego dnia odpowiadali na pytania odwiedzających stoisko. Podczas wydarzenia studenci mieli szanse dowiedzieć się więcej o działalności Asseco, zapoznać się z przykładowymi ofertami pracy oraz zobaczyć jaka ścieżka rozwoju czeka na nich w firmie.

 

Takie targi to okazja do bezpośredniego kontaktu z kandydatami już na pierwszym etapie rekrutacji, co z kolei ułatwia proces dopasowania odpowiedniej oferty zawodowej do kandydata. Te zorganizowane przez Politechnikę Warszawską przyciągnęły głównie studentów ostatnich lat studiów, którzy chcą rozpocząć swoją pierwszą komercyjną pracę i szukają miejsca, gdzie będą mogli uczestniczyć w ciekawych i różnorodnych projektach oraz uczyć się od bardziej doświadczonych kolegów. U nas mogą liczyć na jedno i drugie – powiedziała Weronika Szczubełek, Specjalista ds. Personalnych Asseco Poland.

 

Udział w tego rodzaju wydarzeniach pozwala nam bliżej poznać studentów, co przekłada się na lepsze zrozumienie ich oczekiwań oraz potrzeb dotyczących zatrudnienia – dodała Joanna Trochimiuk, Specjalista ds. Personalnych Asseco Poland.

 

W kalendarzu nadchodzących wydarzeń na uczelniach, na których będzie obecne Asseco jest INnovation Technology Conference w Rzeszowie. Konferencja odbędzie się już 26 października.

 

Zobacz także