Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco sponsorem konferencji Project Engineering

Asseco regularnie wspiera inicjatywy Koła Naukowego Zarządzania Projektami PMArt, które działa na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. W dniach 9-10 maja odbyła się 7. edycja organizowanej przez to stowarzyszenie konferencji „Project Engineering”. Jest to cykl spotkań poświęconych zarządzaniu projektami.

 

Tegoroczne wydarzenie obejmowało wykłady teoretyczne i zajęcia warsztatowe prowadzone przez wykładowców oraz ekspertów, w tym przedstawicieli Asseco.

 

Olga Żółkiewicz, specjalistka ds. employer brandingu w Asseco Poland poprowadziła warsztaty, dotyczące roli wizerunku w mediach społecznościowych. Głównym zagadnieniem było profesjonalne konto na Linkedinie. Olga wyjaśniała, na czym polega kreowanie wizerunku na początku kariery i jak ważne może się to okazać w przyszłości. Warsztaty spotkały się z dużym zainteresowaniem ze strony studentów. Uczestnicy wyszli z nich z uzupełnionymi kontami na tym serwisie.

 

Z kolei porównania specyfiki projektów IT w małej firmie i korporacji podczas swojego wykładu dokonał Arkadiusz Janicki, dyrektor działu realizacji projektów Business Intelligence w Asseco Poland.

 

Studenci byli bardzo zainteresowani tematyką wykładu, aktywnie słuchali i zadawali szczegółowe pytania – powiedział Arkadiusz Janicki. Mam nadzieję że, udział Asseco w konferencji „Project Engineering” będzie początkiem stałej współpracy z Politechniką Warszawską i Kołem PMart – dodał.

Zobacz także