Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na Uniwersyteckich Targach Pracy w Rzeszowie

Asseco było Parterem Uniwersyteckich Targów Pracy, które odbyły się 11 kwietnia br. na Uniwersytecie Rzeszowskim. Podczas wydarzenia, Alicja Gerka, Młodszy Tester i Parter Asseco 3P przeprowadziła prelekcję na temat tego, jak rozpoczęła swoją pracę w Asseco oraz opowiedziała czym obecnie się zajmuje. Podkreśliła także korzyści jakie daje udział w programie Asseco Starter.

W wydarzeniu naszą firmę reprezentowali także Przemysław Misztal, Kierownik Zespołu, Janusz Baran, Kierownik Zespołu, Paweł Biały, Starszy Specjalista ds. Kontroli Jakości oraz Maciej Białas, Specjalista ds. Personalnych.

Podczas targów spotkaliśmy się z dużym zainteresowaniem ofertami stażowymi, mieliśmy więc okazję, aby opowiedzieć o trwającej rekrutacji do programu Asseco Starter. Odpowiadaliśmy na pytania dotyczące aktualnych ofert pracy, ścieżek kariery i możliwości rozwoju w Asseco. Studenci pytali naszych ekspertów także o technologie i możliwość odbycia praktyk studenckich w Asseco – powiedziała Alicja Gerka.

Uniwersyteckie Targi Pracy to wydarzenie organizowane już po raz 10. przez Uniwersytet Rzeszowski, jedną z największych uczelni wyższych w województwie podkarpackim. Wydarzenie jest adresowane głównie do studentów i absolwentów szkół wyższych, uczniów szkół średnich oraz osób w każdym wieku poszukujących zatrudnienia.

Zobacz także