Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco ABP docenione przez Global Finance

Asseco Poland zdobyło nagrodę w międzynarodowym konkursie „Innovators 2018”. Spółka została wyróżniona przez magazyn Global Finance za system Asseco Advisory Banking Platform (Asseco ABP), który stanowi kompleksowe wsparcie w budowie nowoczesnych usług bankowych. Wyróżnienie jest potwierdzeniem kompetencji Asseco w zakresie tworzenia autorskich rozwiązań dla klientów z branży finansowej.

System Asseco ABP został opracowany z myślą o digitalizacji placówek bankowych. Rozwiązanie pozwala w znaczącym stopniu zaoszczędzić czas klienta i doradcy, tym samym podnosząc efektywność oraz atrakcyjność oddziału bankowego.

Zwykle, gdy klient wchodzi do placówki musi czekać w długiej kolejce i jest przekierowywany od jednego doradcy do drugiego, wielokrotnie wyjaśniając powód swojej wizyty. Asseco ABP pozwala na automatyzację całego procesu, poprzez wykorzystanie m.in. potencjału nowoczesnych technologii, takich jak beacony czy biometria – powiedział Marcin Kwilosz, Product Manager z Pionu Banków Komercyjnych w Asseco Poland.

Była to 6. edycja prestiżowego konkursu organizowanego przez magazyn Global Finance, który jest wydawany w 189 krajach. Jego czytelnikami są głównie osoby odpowiedzialne za podejmowanie strategicznych decyzji w międzynarodowych firmach i instytucjach finansowych.

Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się 1 listopada 2018 r. w Londynie podczas Global Finance Digital Banks Awards Dinner.

Komunikat magazynu Global Finance

Więcej informacji o Asseco ABP

Film Asseco ABP

Zobacz także