Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na targach EUROPOLTECH 2019

Asseco wzięło udział w „Międzynarodowych targach techniki i wyposażenia służb policyjnych oraz formacji bezpieczeństwa państwa – EUROPOLTECH 2019”, które odbyły się w dniach 8-10 maja br. w Warszawie. Spółka wspólnie z firmą Dilectro zaprezentowały światowej klasy drony marki DJI oraz polskie oprogramowanie do ich sterowania i nadzorowania operacji – Asseco Ground Control Station.

Targi EUROPOLTECH to jedno z ważniejszych wydarzeń w Europie Środkowo-Wschodniej skierowane do służb mundurowych. To była więc doskonała okazja, żeby zaprezentować nasze oprogramowanie – Asseco Ground Control Station, wykorzystywane na co dzień do prowadzenia działań operacyjnych. Docelowo wyposażymy w nie drony marki DJI, które dostarcza nasz partner – firma Dilectro – powiedział Zdzisław Wiater, Dyrektor Obszaru Cyberbezpieczeństwa w Asseco Poland.

To była 9. edycja EUROPOLTECH, w której wzięli udział nie tylko przedstawiciele służb mundurowych ale także dostawcy profesjonalnego sprzętu oraz oprogramowania IT. Uczestniczyło w nich około 4 tysiące osób.

Powiązane materiały:
asseconews.pl
uas.asseco.com

Zobacz także