Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na nowojorskiej scenie Finovate!

Asseco zaprezentowało swoje najnowsze rozwiązanie Asseco Advisory Banking Platform (Asseco ABP) podczas konferencji Finovate, która odbyła się w dniach 11-14 września w Nowym Yorku. Wydarzenie było doskonałą okazją do premiery najnowszego produktu Pionu Banków Komercyjnych oraz zaprezentowania Asseco przed międzynarodową publicznością.

 

Demo prezentację na Finovate poprowadzili: Marcin Kwilosz, Product Manager oraz Adam Kiwała, Projektant UX z Asseco Poland. Zgodnie z zasadami konferencji mieli na to zaledwie 7 minut, co stanowiło spore wyzwanie, aby w tak krótkim czasie zawrzeć najważniejsze informacje i pokazać jak działa system Asseco ABP.

 

W trakcie Finovate, Asseco miało także swoje stoisko, które cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Eksperci z Pionu Banków Komercyjnych prezentowali na nim m.in. jakie korzyści daje wdrożenie systemu Asseco ABP, zarówno dla klientów, jak i doradców bankowych.

 

Przygotowanie się do udziału w Finovate było sporym wyzwaniem. Ze względu na ograniczony czas prezentacji dokonaliśmy wyboru jedynie najistotniejszych dla użytkowników funkcjonalności systemu Asseco ABP. Dzięki temu udało się przyciągnąć uwagę i wzbudzić zainteresowanie naszym rozwiązaniem wśród międzynarodowej publiczności. Finovate stał się dla nas doskonałą okazją do nawiązania wielu relacji biznesowych, co nas bardzo cieszy – powiedział Adam Kiwała, Projektant UX w Asseco Poland.

 

Podczas dwóch pierwszych dni konferencji, ponad 1600 uczestników zobaczyło demo prezentacje blisko 70 firm, w tym także Asseco. Finovate to jedno z największych wydarzeń branżowych skierowanych dla sektora finansowego. W spotkaniu biorą udział przedstawiciele i osoby odpowiedzialne za rozwój systemów IT w największych światowych korporacjach finansowych.

 

Zapraszamy do obejrzenia relacji z demo prezentacji Asseco na Finovate!

Zobacz także