Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco wystąpi na Finovate New York 2017

Asseco zaprezentuje podczas prestiżowej konferencji Finovate swoje najnowsze rozwiązanie dedykowane doradcom bankowym – Asseco Advisory Banking Platform (Asseco ABP). Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-14 września w Nowym Yorku i jest skierowane do sektora finansowego. W trakcie 2 pierwszych dni konferencji, ponad 1600 uczestników będzie mogło zobaczyć demo prezentacje blisko 70 firm, w tym także Asseco.

 

Dla osób odpowiedzialnych za rozwój IT w największych światowych korporacjach finansowych, Finovate jest jedną z najważniejszych konferencji na świecie. Unikalna forma 7. minutowych demo prezentacji zapewnia szybki przegląd najnowszych, często przedpremierowych rozwiązań dla sektora finansowego.

 

Konferencja Finovate to doskonała okazja do zaprezentowania autorskich rozwiązań, nawiązania kontaktów biznesowych oraz zwiększenia świadomości marki u międzynarodowych klientów. Dlatego cieszy nas fakt, że jury Finovate zakwalifikowało i włączyło demo prezentację platformy Asseco ABP do programu konferencji — powiedział Marcin Kwilosz, Product Manager z Pionu Banków Komercyjnych w Asseco Poland.

 

Asseco Advisory Banking Platform (Asseco ABP) to uniwersalny system informatyczny skierowany do pracowników banków, zarówno tych mobilnych, jak i pracujących w oddziałach oraz w contact centre. Rozwiązanie wykorzystuje potencjał nowoczesnych technologii, takich jak beacony, biometria, urządzenia mobilne, podnosząc jakość obsługi klienta. Asseco ABP to istotny element digitalizacji placówek, który pozwala zaoszczędzić czas klienta i doradcy bankowego, wpływając tym samym na większą efektywność oraz atrakcyjność oddziału bankowego.

 

Więcej o Asseco ABP: abp.asseco.com

Zobacz także