Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco jednym z filarów polskiej gospodarki

Asseco zajęło 1. miejsce w rankingu Filary Polskiej Gospodarki w woj. podkarpackim. W zestawieniu przygotowanym przez Puls Biznesu wyróżnione zostały firmy, odgrywające czołową rolę w poszczególnych województwach.

 

Laureatów rankingu wskazali samorządowcy z poszczególnych województw. W trakcie głosowania wybierali firmy, które ich zdaniem są ważnymi pracodawcami i płatnikami podatków w regionie oraz działają na rzecz  społeczności lokalnej. Ogłoszenie laureatów plebiscytu odbyło się 15 kwietnia podczas uroczystej gali. Nagrodę w imieniu Asseco odebrała Ewa Kryj, rzeczniczka prasowa.

 

W ostatnich latach Podkarpacie bardzo się rozwinęło i umocniło swoją pozycję. To w dużej mierze zasługa wsparcia unijnego, bez którego tak dynamiczne zmiany nie byłyby możliwe, oraz władz samorządowych, inicjatyw świata nauki, biznesu i samych mieszkańców regionu. Jednak osiągnięcie sukcesu to proces długofalowy, który niesie za sobą szereg wyzwań – skomentował Adam Góral, Prezes Asseco Poland. W perspektywie najbliższych lat jednym z nich, będzie budowa gospodarki opartej na wiedzy. To dzięki niej możliwe będzie stworzenie na Podkarpaciu przestrzeni atrakcyjnej zarówno dla przedsiębiorców, jak i młodych, ambitnych ludzi. Rola biznesu jest w tym przypadku kluczowa – dodał.

Zobacz także