Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Active Team wystartowało w Bike Maraton Miękinia

14 kwietnia br. drużyna Asseco Active Team wzięła udział w zawodach rowerowych Bike Maraton 2018, które odbyły się w Miękini. Naszym zawodnikom udało się pobić dotychczasowy rekord frekwencji. Łącznie w rywalizacji uczestniczyło 12 osób.

Na szczególne wyróżnienie zasługują: Radosław Andrzejewski, Specjalista ds. Technologii w Pionie Utrzymania Systemów, który na trasie 28 km zajął 15 miejsce z czasem 01:02:22 oraz Jarosław Ciołkosz, Starszy Analityk z Pionu Ubezpieczeń Społecznych znajdujący się na 62 miejscu z czasem 01:12:22. Natomiast Arkadiusz Jędrzejczyk, Starszy Analityk w Pionie Ubezpieczeń Społecznych, jako jedyny przejechał 50 km dystans Mega zdobywając 134 miejsce z czasem 02:42:40.

W wyścigu w Miękini, po epickiej batalii o każdy metr, wszystkim członkom AAT udało się pokonać własne słabości, a przy okazji kilku konkurentów. Pot, krew i łzy – to wszystko czekało na nas na trasie. Cała drużyna z niecierpliwością czeka na kolejne starty – relacjonował Bartosz Bieńko, Starszy Analityk Biznesowy, Asseco Poland.

W tym roku zespół poprawił swoje wyniki. Więcej nas, jesteśmy szybsi, jesteśmy lepsi – dodał Mariusz Kaczmarek, Project Manager, Asseco Poland.

W imieniu swoim oraz całego zespołu chciałabym podziękować Radosławowi Andrzejewskiemu za ogromne zaangażowanie, motywację oraz pomoc w kwestiach organizacyjnych, wykazał się cechami prawdziwego lidera zespołu, bez niego nie byłoby tak licznej grupy. Podziękowania należą się również dla Bartosza oraz Przemysława za pomoc w naprawie roweru na trasie, poświęcili tym samym swoje dobre wyniki. Ale jak sami mówią „napis na koszulce zobowiązuje”. Udział w Bike Maratonie uważam za bardzo udany i z chęcią wezmę udział w kolejnych edycjach – powiedziała Paulina Prokop, Specjalista ds. Kontroli Jakości, Asseco Poland.

W końcu w Miękini dopisała pogoda i rywalizacja toczyła się na szybkiej trasie. Najbardziej cieszy to, że do zespołu dołączają kolejne osoby, które po zakończonym etapie, deklarują uczestnictwo w kolejnych wyścigach – powiedział Radosław Andrzejewski.

W tegorocznej edycji zawodów uczestniczyło blisko 2000 osób.

Pełna relacja z wydarzenia znajduje się na stronie magazynu BIKE.

 

Zobacz także