Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Adam Góral w debacie z okazji 25-lecia Krajowej Izby Gospodarczej

W trakcie uroczystej gali, która odbyła się 19 lutego z okazji jubileuszu Krajowej Izby Gospodarczej, Adam Góral wziął udział w debacie gospodarczej „Doświadczenie zmienia perspektywę”.

 

Podczas spotkania odbyła się debata, której głównym tematem była rola kapitału społecznego tworzonego przez klasę średnią, jako podstawowego czynnika rozwoju gospodarki w XXI wieku. W rozmowie oprócz Adama Górala udział wzięli czołowi polscy przedsiębiorcy, którzy dyskutowali o m.in. o tym od czego zależy sukces gospodarczy przedsiębiorców.

 

Krajowa Izba Gospodarcza doceniła także wkład Adama Górala we wsparcie działalności Izby i przedsiębiorczości, przyznając mu pamiątkowy medal.

 

W gali wzięli udział m.in. prezydent Bronisław Komorowski, byli prezydenci Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski, Marszałek Senatu Bogdan Borusewicz, Prezes NBP Marek Belka i wielu innych przedstawicieli świata polityki, biznesu i mediów. Gościem specjalnym wydarzenia był premier Węgier Viktor Orbán.

 

Asseco od lat współpracuje z KIG w ramach różnych projektów gospodarczych. KIG prowadzi działania na rzecz wsparcia innowacyjności i zwiększenia konkurencyjności polskich przedsiębiorstw. Reprezentuje ponad 150 organizacji biznesowych.

 

Fot.: KIG

Zobacz także