Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

AAT na Mistrzostwach Polski

Asseco Active Team wzięło udział w 26. Półmaratonie Philips Piła, który odbył się 4 września. Najlepszy z naszej drużyny był Grzegorz Obrębski z czasem 1:27:43, niecałe 5 minut później na mecie pojawił się Tomasz Siuchniński (1:32:36). Stawkę AAT zamknął Radosław Tylutki, który zakończył bieg po 1:46:56. W zawodach, które miały rangę Mistrzostw Polski, wzięło udział ponad 3,2 tys. osób.

 

Piła przywitała nas, jak przed rokiem, deszczową, ale tym razem, dla odmiany, ciepłą pogodą. Niestety deszcz, tak uwielbiany latem przez biegaczy, zaszczycił nas swoją obecnością tylko przez pierwszą godzinę biegu – powiedział Radosław Tylutki, Starszy Programista, Asseco Poland. Do czasu zmiany pogody wszyscy utrzymywaliśmy tempo na tzw. życiówkę, niestety zmiana warunków nie pokrzyżowała planów tylko Grześkowi – dodał.

 

Zobacz także