Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

AAT na górskich trasach

Asseco Active Team wystartowało w 4 maratonach MTB, które odbyły się w maju i czerwcu w. woj. śląskim i dolnośląskim. Reprezentował nas Arkadiusz Jędrzejczyk, który podczas Uphill Race Śnieżka oraz Bike Maratonów w Wiśle, Wałbrzychu i Zdzieszowicach pokonał w sumie blisko 5 km przewyższeń.

 

Największym przeżyciem był dla mnie podjazd na najwyższy szczyt Sudetów. Karkonoski Park Narodowy jest zamknięty dla rowerów i jest to jedyna okazja w roku na wjazd na szczyt Śnieżki. Te 13,5 km trasę z 1020 m przewyższeń udało mi się pokonać w 1:35:28 – powiedział Arkadiusz Jędrzejczyk, Starszy Analityk, Asseco Poland. Z kolei najtrudniejszy technicznie był Wałbrzych, gdzie wystartowałem na dystansie 57 km. To była górska trasa z bardzo wymagającymi zjazdami i przewyższeniami na poziomie 1900 m. Do mety dotarłem po 4:42:22, co jest dla mnie dużym sukcesem – dodał.

 

Zobacz także