Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

20 000 użytkowników systemu mMedica

10 lat temu Asseco udostępniło dla małych przychodni oraz indywidualnych praktyk lekarskich system mMedica PS. Rozwiązanie powstało w celu maksymalnego uproszczenia i przyspieszenia procesu rejestracji oraz rozliczania świadczeń.

 

Program charakteryzuje się nowoczesnym i przejrzystym interfejsem, co znacząco wpływa na prostą i szybką obsługę, a zwłaszcza na ewidencję danych rozliczeniowych. Został wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje konieczne do prawidłowego rozliczenia z NFZ, jednocześnie gwarantując stabilność i ciągłość rozliczeń.

 

W ciągu tych 10 lat zaufało nam ponad 20 000 użytkowników – powiedział Wojciech Kulbiński, Menedżer ds. Sprzedaży, Asseco Poland. Jednym z istotnych wyzwań jest zagwarantowanie aktualności oprogramowania i bieżące dostosowywanie do zmian, zachodzących na polskim rynku opieki zdrowotnej. Dynamika tych zmian jest tak duża, że nowe wersje aplikacji wydajemy przynajmniej raz w miesiącu – dodał.

Zobacz także