Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Zwinne szkolenie absolwentów z Asseco STARTER

Absolwenci, biorący udział w programie Asseco Starter, uczestniczyli w ostatnich dniach października w szkoleniu z Agile. Przez dwa dni zgłębiali oni tajniki zwinnego wytwarzania oprogramowania. Trener wewnętrzny, Sebastian Niewolik z Pionu Ubezpieczeń Społecznych przygotował dla nich niezbędne podstawy teoretyczne oraz wiele ćwiczeń praktycznych. Dodatkowo uczestnicy spotkali się na podwieczorku z Adamem Góralem, gdzie przy kubku kakao opowiadali o swoich pierwszych doświadczeniach zawodowych zdobytych w ramach Asseco STARTER oraz rozmawiali na temat obecnej sytuacji młodych ludzi na rynku pracy i możliwościach rozwoju zawodowego.

 

Dzięki dwudniowemu szkoleniu z Agile zdobyłam ogromną wiedzę na temat zwinnych technik tworzenia oprogramowania. Kurs pozwolił mi uzupełnić luki w teorii, zdobyć wiedzę praktyczną, podszkolić się z pracy zespołowej oraz jeszcze lepiej zintegrować się z resztą grupy – podsumowała Mariola Firlej, Młodszy Tester z Pionu Opieki Zdrowotnej. Podwieczorek z Adamem Góralem był dla mnie ogromnym przeżyciem. Myślę, że sympatyczna atmosfera, możliwość rozmowy i wymiany spostrzeżeń z Prezesem była dla nas wszystkich wyjątkowo inspirującym i motywującym doświadczeniem – dodała.

 

Zobacz także