Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Wystartowała 5. edycja Asseco 3P

5 października w warszawskiej siedzibie Asseco odbyła się inauguracja 5. edycji programu ambasadorskiego 3P. Nasi Partnerzy spotkali się, aby wspólnie opracować plan na kolejny rok intensywnej pracy.

 

Spotkanie rozpoczęło się od oficjalnego powitania Partnerów 3P przez Olgę Żółkiewicz, Specjalistę ds. Employer Brandingu w Asseco. Następnie uczestnicy udali się na krótki spacer po warszawskiej siedzibie firmy. W dalszej części spotkania mogli wysłuchać prezentacji o historii spółki, produktach oraz założeniach i celach obecnej edycji programu. Głównym punktem spotkania były warsztaty, podczas których Partnerzy pracowali nad zaplanowaniem wydarzeń na kolejne miesiące, które wspólnie poprowadziły: Olga Żółkiewicz oraz Natalia Adamczyk, Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu. Dzień zakończyła profesjonalna sesja zdjęciowa, której efekty będą dostępne już wkrótce.

 

Podczas inauguracji 5. edycji programu 3P mieliśmy okazję wymienić się pomysłami na wydarzenia, które mamy w planach zorganizować, a także ustalić harmonogram pracy na najbliższy czas. Nasi Partnerzy aktywnie działają już na swoich uczelniach i już wkrótce będziemy mogli zobaczyć pierwsze efekty ich pracy – powiedziała Olga Żółkiewicz, Specjalista ds. Employer Brandingu w Asseco.

 

Działania na uczelniach rozpoczniemy od wizyt w kołach naukowych, gdzie opowiemy o tym co nas czeka w pierwszym kwartale funkcjonowania programu Asseco 3P. Na listopad planujemy już pierwsze prelekcje i warsztaty – dodała Natalia Adamczyk, Młodszy Specjalista ds. Employer Brandingu.

 

W tym roku Partnerzy 3P będą obecni na Politechnice Rzeszowskiej, Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Politechnice Gdańskiej.