Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Współpraca Asseco i Banku Spółdzielczego w Brodnicy

Asseco i Bank Spółdzielczy w Brodnicy współpracują od wielu lat. Jednym z kluczowych obszarów tych działań jest obecnie bankowość elektroniczna. Konsekwencje pandemii koronawirusa, jak również wzrost cyfrowej świadomości klientów sprawiły, że usługi i nowe narzędzia z tego obszaru stanowią bardzo ważny element rozwoju banku. O współpracy z Asseco oraz dostarczanych przez firmę rozwiązaniach opowiedział Grzegorz Głowacki, Członek Zarządu ds. informatyki i innowacji, Bank Spółdzielczy w Brodnicy.

Mając system core’owy dostarczony przez Asseco, korzystamy z szeregu rozwiązań, które z nim współpracują. To jest chociażby system Asseco ARS, przy pomocy którego obsługujemy, m.in. elementy związane z tarczami PFR – powiedział Grzegorz Głowacki. Ale tych systemów jest więcej. Asseco na bieżąco dostarcza nam te rozwiązania i w zależności od potrzeb biznesowych podejmujemy decyzje o ich wykorzystaniu – dodał.

Zobacz także