Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Wiarygodna tożsamość

Okres pandemii pozostawi po sobie spuściznę w obszarze współpracy na odległość. O zaufaniu oraz możliwości zdalnej weryfikacji tożsamości partnera siedzącego po drugiej stronie ekranu opowiedział Artur Miękina, Dyrektor Sprzedaży Projektowej w Asseco Data Systems. Ekspert Asseco wystąpił w ramach cyklu „Wyzwania, szanse i następstwa okresu izolacji”, którego autorem jest Stowarzyszenie Absolwentów Wydziału Zarządzania UW.

Myślę, że obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa zweryfikowała dotychczasowe nastawienie w społeczeństwie do zdalnych metod załatwiania spraw. Często dotychczasowe, znane podejście do robienia biznesu po prostu się nie sprawdza w obecnych czasach pandemii – powiedział Artur Miękina. Należy szukać nie tylko rozwiązań technologicznych, bo one po części już istnieją, ale przede wszystkim otworzyć się mentalnie na nowe możliwości, wzajemną współpracę. Myślę, że tu jest klucz do tego, aby zrozumieć i zweryfikować nasze możliwości i nasze nowe działania – dodał.

Zobacz także