Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Stażyści z drugiej edycji programu STARTER już w Asseco!

Stażyści z całej Polski odwiedzili warszawską siedzibę Asseco i oficjalnie rozpoczęli swoją przygodę z firmą.

 

11 lipca był szczególnym dniem dla naszych nowych koleżanek i kolegów oraz działu HR, który opiekuje się programem Asseco STARTER. Drużyna w składzie: Olga Żółkiewicz, Justyna Ranicka i Monika Kucharska-Szustkiewicz przygotowała dla starterowców dzień pełen atrakcji.

 

Jak wiadomo, w zgranej grupie lepiej się pracuje, dlatego na początku postawiliśmy na warsztaty integracyjne – powiedziała Justyna Ranicka z Zespołu Rekrutacji.

 

Na rozgrzewkę Starterowcy mieli przed sobą nie lada wyzwanie polegające na konstrukcji obudowy na jajka, komisyjnie zrzucanego z pierwszego piętra przez Olgę z działu HR. Po prezentacji dotyczącej pierwszych kroków w Asseco nadeszła pora na ćwiczenie kreatywności i zdolności poetyckich. Uczestnicy przerabiali znane wierszyki dla dzieci na „dzieła” o tematyce IT.  Ostatnim etapem tego dnia była wspólna zabawa w parku trampolin, po której cała grupa wyszła zmęczona, ale zintegrowana i szczęśliwa.

 

Już nie możemy doczekać się kolejnych spotkań!

 

Zobacz także