Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Muzyczna odsłona Ludzi z Pasją

Adam Ryczkowski, który na co dzień pracuje jako architekt w Pionie Organizacji Międzynarodowych i Rozwiązań dla Sektora Bezpieczeństwa od kilku lat rozwija także swoją pasję muzyczną grając na gitarze rytmicznej w zespole rockowym IMEO.

 

Pasja zaczęła się chyba wtedy kiedy uświadomiłem sobie, że codzienne ćwiczenia na gitarze sprawiają mi przyjemność i mnie relaksują. Przez wiele lat po prostu grałem. Gitarę miałem praktycznie każdego dnia w rękach. Godzina z instrumentem to było minimum ćwiczeń. W którymś momencie zorientowałem się, że granie dla siebie samego po prostu nie wystarcza. Zacząłem uczęszczać na zajęcia nauki muzyki. W ten sposób uformował się pierwszy zespół i właściwie od tego się zaczęło – powiedział Adam Ryczkowski, Software Architect.

 

Powstanie zespołu IMEO było związane z chęcią tworzenia przez Adama autorskiej muzyki. Do realizacji tego pomysłu było potrzebne jednak znalezienie muzyków, którzy podobnie jak Adam chcieliby grać własne kompozycje. Z końcem czerwca ukazała się ich pierwsza płyta. Album jest już dostępny na portalach multimedialnych oraz w formie płyty CD.

 

Nagrywanie płyty kosztowało nas bardzo dużo pracy. Przyznaję jednak, że należymy do osób które łatwo się nie poddają. Mieliśmy bardzo małe doświadczenie w tym temacie, więc oczywiście nie uniknęliśmy błędów. Wiązało się to m.in. ze zmianami aranżacji, korektą utworów, eksperymentami z brzmieniem. Ciężka praca opłaciła się i finalnie powstał materiał, z którego jesteśmy bardzo dumni – dodał.

 

W najbliższym czasie zespół będzie koncentrował się na graniu jak największej liczby koncertów na żywo. Cała frajda jest wtedy, kiedy można zagrać dla ludzi, a jeśli ludzie się przy tym dobrze bawią, to nie może być nic lepszego. Zapraszamy zatem wszystkich na nasze koncerty! – powiedział.

 

Trzymamy kciuki za rozwój kariery muzycznej Adama Ryczkowskiego oraz zespołu IMEO.

 

Więcej o zespole i najbliższych koncertach:
http://imeo.com.pl oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/imeo2015/

 

Zobacz także