Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Polskie technologie na londyńskim Finovate

Asseco zaprezentowało swój nowy system Asseco Customer Banking Platform (Asseco CBP) podczas konferencji Finovate, która odbyła się 9-10 lutego 2016 r. w Londynie.  To prestiżowe wydarzenie było świetną okazją do zaprezentowania polskiego oprogramowania na arenie międzynarodowej.
 

W trakcie konferencji Asseco miało również swoje stoisko, które cieszyło się dużym zainteresowaniem uczestników. Osoby biorące udział w Finovate były przede wszystkim zainteresowane unikalnym rozwiązaniem prezentowanego przez Asseco systemu Customer Banking Platform oraz korzyściami, jakie mogą mieć klienci po jego wdrożeniu.
 

Uczestnikom spotkania bardzo podobała się koncepcja butiku z mini aplikacjami, którą wykorzystujemy w naszym nowym rozwiązaniu – powiedział Artur Wiza, Dyrektor Obszaru Komunikacji Korporacyjnej, Asseco Poland S.A. Finovate było dla nas bardzo dobrą okazją do zaprezentowania tego systemu dla klientów sektora bankowego oraz potencjalnych partnerów z całej Europy – dodał.
 

W trakcie spotkania 72 firmy, w tym 5 z Polski zademonstrowały swoje innowacyjne pomysły dla ponad tysiąca przedstawicieli sektora finansowego i IT. Konferencja Finovate to jedna z największych konferencji fintech na świecie poświęcona innowacjom IT dla sektora finansowego. W spotkaniu biorą udział przedstawiciele i osoby odpowiedzialne za rozwój systemów IT pracujące dla największych światowych korporacji finansowych. Więcej na temat rozwiązania Asseco CPB na stronie http://cbp.asseco.com.

 

Zobacz także