Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Mocny start Asseco w Półmaratonie Rzeszowskim

Asseco Active Team wzięło udział w 10. PKO Półmaratonie Rzeszowskim, który odbył się 9 kwietnia. Na starcie stanęło 14 naszych zawodników, z których najlepszy okazał się Wojciech Nowak z czasem 1:31:26. Ponadto w sztafecie wystartowała nasza żeńska reprezentacja, która dystans półmaratonu pokonała w czasie 02:10:06.

 

To była kolejna fajna impreza biegowa w Rzeszowie, z bardzo licznym zespołem AAT – powiedział Maciej Tadla, International Sales & Business Development Manager, Asseco Poland. Trzem kolegom udało się zmieścić w czasie poniżej 1 godziny 40 minut (Wojtek Nowak 1:31:26, Mariusz Poręba 1:33:30, Jarek Cyrek 1:36:31), a reszta w większości pobiła swoje rekordy życiowe. Dodatkowo na dystansie sztafety dzielnie walczyły dziewczyny w składzie: Justyna Wnęk, Anna Zmysło, Anna Leśko, Ilona Deręgowska. Wszystkie te wyniki każą nam z ufnością i zarazem niecierpliwością wypatrywać kolejnych okazji do startów. Do zobaczenia na trasie – dodał.

 

Zobacz także