Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Medycyna pracy w AMMS

Asseco wzięło udział w II Ogólnopolskiej Konferencji Medycyny Pracy, która odbyła się pod hasłem „Współczesne wyzwania w ochronie zdrowia pracujących”. Spotkanie, które odbyło się w dniach 17-18 marca w Rzeszowie, skierowane było m.in. do przedstawicieli placówek medycznych oraz współpracujących z nimi firm. Wydarzenie zorganizowało Centrum Medyczne MEDYK w Rzeszowie oraz  Instytut Medycyny Pracy im. Prof. J. Nofera w Łodzi.

 

Jednym z prelegentów był Dariusz Warmons, menedżer ds. sprzedaży, Asseco Poland, który opowiedział o możliwościach modułu Medycyna Pracy systemu AMMS. Centrum Medyczne Medyk korzysta z systemu Medycyna Pracy autorstwa Asseco. Rozwiązanie współpracuje z oprogramowaniem zewnętrznym do komunikacji z pacjentami, przebywającymi na terenie placówki za pomocą pagerów. Informują one pacjentów m.in. o tym, do którego gabinetu powinni się w danej chwili skierować lub jakie badanie i gdzie wykonać.

Zobacz także