Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Finał akcji Asseco „Zostań Świętym Mikołajem”

W ramach świątecznej akcji Asseco „Pomagamy” nasi pracownicy, jak co roku mieli możliwość wsparcia organizacji niosących pomoc najbardziej potrzebującym m.in. z domów dziecka, hospicjów, domów samotnej matki. Jednym ze zgłoszonych pomysłów była akcja „Zostań Świętym Mikołajem”, której celem było wsparcie podopiecznych ze świetlicy „Towarzystwa Przyjaciół Dzieci” w Warszawie.

Pomysł na akcję „Zostań Świętym Mikołajem” został zgłoszony ze względu na chęć pomocy najmłodszym. Do ośrodka „Towarzystwa Przyjaciół Dzieci” uczęszczają dzieci, które często pochodzą z wielodzietnych i biednych rodzin oraz takie, które nie posiadają warunków do nauki w swoim rodzinnym domu. W ramach zostały one poproszone o napisanie listu do Świętego Mikołaja, gdzie opisywały swój wymarzony prezent na 6 grudnia. Łącznie zostało przekazanych 25 listów.

Finał akcji odbył się 6 grudnia 2019 r. Tego dnia dzieci otrzymały paczki pełne wymarzonych prezentów, takich jak na przykład gadżety sportowe, słuchawki, czy ubrania.

Zobacz także