Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Jak budować przewagę konkurencyjną na rynku IT?

Kluczowym elementem sukcesu firm technologicznych jest posiadanie doświadczonych specjalistów IT. O tym, jakich osób poszukuje Asseco i co oferuje mówi Gabriela Żukowicz, Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland na łamach artykułu w Życiu Regionów.

Branża informatyczna potrzebuje coraz więcej młodych ludzi, ale także sprawnych specjalistów z doświadczeniem, którzy znają specyfikę działalności klientów. To powoduje, że oferowane im warunki pracy są jednymi z najlepszych na rynku zatrudnienia – powiedziała Gabriela Żukowicz.

Asseco dba o rozwój pracowników, nie tylko poprzez oferowane szkolenia, ale także możliwość wymiany doświadczeń w ramach nieformalnych grup projektowych.

W Asseco działa też nieformalna grupa #MyTeam, której celem jest wymiana doświadczeń związanych z projektami realizowanymi w metodyce tradycyjnej i zwinnej. Z kolei nasi eksperci tworzą błoga technologicznego i są filarem społeczności Asseco Master Team, będącej źródłem inspiracji i cennej wiedzy dla zaczynających swoją przygodę w IT – dodała.

Wypowiedź ukazała w Życiu Regionów, 23.09.2019 r., nr 222, str. 1.

Zobacz także