Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Banki spółdzielcze w erze nowych technologii

Jak wykorzystać potencjał rozwiązań IT do rozwoju usług finansowych? Jaka jest rola placówek bankowych w nowej, cyfrowej rzeczywistości? Odpowiedzi na te pytania są kluczowe dla banków spółdzielczych. Już 6 kwietnia odbędzie się Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych, podczas którego Asseco odpowie m.in. na te pytania. Spółka jest partnerem strategicznym wydarzenia organizowanego przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych.

 

Umiejętne wykorzystanie cyfrowych kanałów komunikacji w kontakcie z nowoczesnym klientem, jest dziś niezmiernie ważne. Klient wymaga spójnego dostępu do szybkich i przejrzystych usług oferowanych na dowolnym urządzeniu, z którego korzysta. Jednocześnie, nie rezygnuje z wizyt w oddziale bankowym, od którego oczekuje tego samego standardu usług, a dodatkowo wsparcia profesjonalnego doradcy. Posiadanie dostępu do odpowiednich narzędzi, wspierających obsługę klienta, staje się kolejnym priorytetem dla instytucji finansowych.

 

Banki spółdzielcze mierzą się z wieloma wyzwaniami zarówno natury technologicznej, jak i prawnej, a nawet socjologicznej. Warunkiem koniecznym dla ich dalszego rozwoju, jest umiejętne poruszanie się w tak złożonej rzeczywistości.

 

Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych będzie poświęcone temu, jak wykorzystać tę nową rzeczywistość w bankowości spółdzielczej. Na konferencji wystąpią m.in.:

 

Michał Krakowiak, Wiceprezes Zarządu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych, Zbigniew Pomianek, Wiceprezes Zarządu, Asseco Poland, Krzysztof Rosiński, Prezes Zarządu Getin Noble Bank, Arkadiusz Kurasz, Wiceprezes Zarządu Mikołowskiego Banku Spółdzielczego w Mikołowie, Grzegorz Flanz, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Toruniu, Jacek Domagalski, Członek Zarządu Banku Spółdzielczego w Skierniewicach, a także Sławomir Lachowski, CEO firmy G-Rock.

 

Forum Rozwoju Banków Spółdzielczych, 6 kwietnia, Hotel Regent w Warszawie.
Więcej informacji na: forumrozwojubs.asseco.com

Zobacz także