Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Poland dba o relacje inwestorskie

Asseco Poland znalazło się w pierwszej dziesiątce rankingu, oceniającego poziom relacji inwestorskich w spółkach z WIG30. Zestawienie zostało przygotowane przez dziennik „Parkiet” i Izbę Domów Maklerskich. W ocenie relacji inwestorskich, przeprowadzonej wśród czytelników „Parkietu” i inwestorów indywidualnych, Asseco zajęło 4. miejsce. Z kolei noty otrzymane od analityków i inwestorów instytucjonalnych pozwoliły spółce na otrzymanie 9. lokaty.

 

W Asseco Poland wykorzystujemy różnorodne kanały komunikacji z  naszymi akcjonariuszami, m.in. firmowe strony internetowe w tym – inwestor.asseco.com. Blisko współpracujemy z analitykami rynku oraz z mediami o profilu gospodarczym i finansowym. Uczestniczymy w wielu spotkaniach i konferencjach inwestorskich, zarówno w Polsce jaki za granicą – powiedział Patryk Wasilewski, IR Manager, Asseco Poland. Ponadto, ważnym źródłem informacji o spółce są media społecznościowe, dlatego poprzez oficjalne profile Asseco Poland aktywnie działamy na Twitterze oraz LinkedIn. Można tam znaleźć nie tylko najświeższe newsy dotyczące Asseco, ale także linki do wypowiedzi naszych przedstawicieli. Jesteśmy otwarci na wielokanałową komunikację z rynkiem i widzimy, że akcjonariusze i analitycy to doceniają – dodał.

Zobacz także