Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco zmienia polski przemysł

Asseco i Adam Góral otrzymali tytuł „Tego, który zmienia polski przemysł” w 2015 r. za prowadzenie ekspansji poprzez technologię. Wyróżnienie jest przyznawane od 16 lat przez Grupę PTWP, która wskazuje podmioty lub wydarzenia, istotnie wpływające na pozytywne zmiany w polskim przemyśle i gospodarce.

 

Wręczenie tytułów odbyło się podczas uroczystej gali, 20 stycznia w Warszawie. Asseco, które jest liderem polskiego sektora IT wyróżniono za niezwykle skuteczną i efektywną realizację strategii ekspansji zagranicznej oraz działalność badawczo-rozwojową.

 

Dziękujemy za tę nagrodę, szczególnie w imieniu 5 tys. pracowników w Polsce i 20 tys. na świecie. Dziękujemy klientom, którzy wybierają nasze rozwiązania. Z jednej strony zmieniają one nie tylko polski przemysł ale i europejski i światowy. Z drugiej strony możemy być dumni, że polscy informatycy są cenieni na świecie i firma, która pochodzi z Rzeszowa, zdobywa świat – powiedział Artur Wiza, Managing Director Corporate Communication, Asseco Poland SA, który odebrał wyróżnienie w imieniu firmy.

 

Fot.: PTWP

Zobacz także