Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco z tytułem Google Cloud Partner

Asseco Data Systems w ramach udziału w programie partnerskim Google Partner Advantage otrzymało tytuł Google Cloud Partner. Jest on potwierdzeniem wysokich kompetencji, w zakresie produktów i usług tej firmy, które na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy skutecznie zdobywali inżynierowie Asseco.

Sprawność w poruszaniu się po usługach, budowanie skalowalnych, bezpiecznych rozwiązań oraz biegłe zarządzanie uruchamianą infrastrukturą to tylko niektóre z umiejętności, które pozwoliły nam uzyskać wspomniane wyróżnienie – powiedział Paweł Skarżyński, Kierownik Produktu, Asseco Data Systems. Nasz firma posiada duże doświadczenie we wdrażaniu systemów opartych o zasoby chmury Google. Jedną z naszych ostatnich realizacji jest platforma edukacyjna dla polskich uczelni. Projekt cieszy się ogromnym zainteresowaniem, co potwierdzają kolejne, dołączające do rozwiązania instytucje – dodał.

Więcej informacji: https://asseco.cloud/

Zobacz także