Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Cloud nagrodzone certyfikatem „Inwestor w Kapitał Ludzki”

Asseco Cloud wzięło udział w programie badawczo-certyfikacyjnym, którego celem jest sprawdzenie poziomu satysfakcji i zaangażowania pracowników. Organizacja osiągnęła w nim bardzo wysokie wyniki, które zapewniły jej certyfikat „Inwestor w Kapitał Ludzki”.

Kapitał-Ludzki

W ramach programu wśród pracowników badane są poszczególne obszary: ogólna satysfakcja, zaangażowanie, relacje, kompetencje i pracownik jako ambasador. Aby firma została nagrodzona certyfikatem „Inwestor w Kapitał Ludzki”, poziom głównego indeksu powinien wynieść minimum 70%, liczony jako średnia z indeksów dla pięciu badanych obszarów. Asseco Cloud osiągnęło 80%.

Wysokie wyniki to efekt strategii firmy, która swoją działalności opiera na wartościach takich jak: zaangażowanie, profesjonalizm, szacunek, skuteczność, jakość oraz odpowiedzialność. Celem Asseco Cloud, podobnie jak całej Grupy Asseco, jest bowiem to, aby wspólnie z pracownikami, klientami i inwestorami budować firmę, która nie tylko przynosi im wymierne korzyści, ale jest też dla nich powodem do dumy.

Współpracę w Asseco cechuje wspólna wizja i partnerskie relacje. Pomiędzy pracownikami są różnice płci, wieku, kulturowe oraz przekonań, dlatego nadrzędną wartość stanowi poszanowanie zasad równouprawnienia. Pracownicy są rekrutowani i oceniani przede wszystkim w oparciu o swoje kwalifikacje.

Asseco Cloud specjalizuje się w projektowaniu, dostarczaniu, wdrażaniu i obsłudze rozwiązań chmurowych. Realizuje projekty oparte o rozwiązania własne i wiodących dostawców chmury. Dzięki byciu częścią Grupy Asseco, łączy 30-letnie doświadczenie Grupy, najlepszych specjalistów rozwiązań chmurowych oraz szeroki wachlarz projektów z obszaru Cloud.

Wzrost biznesu sprawia, że Asseco Cloud stale poszukuje kolejnych specjalistów do swojego zespołu. Aby do niego dołączyć warto sprawdzić stronę: https://www.asseco.cloud/kariera/

Zobacz także