Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco w charytatywnym biegu

Dwie reprezentacje Asseco wzięły udział 17.09 w PKO Biegu Charytatywnym w Rzeszowie. Jest to cykliczna inicjatywa organizowana w miastach w całej Polsce, polegająca na przebiegnięciu przez sztafetę jak największej liczby okrążeń (400 m) w czasie jednej godziny. Każde okrążenie to dodatkowa suma przekazana przez organizatora na cele charytatywne. Pierwszy zespół w składzie: Paweł Zach, Paweł Wadyl, Wojciech Nowak, Paweł Janik i Jakub Krupski zajął 17. miejsce z 41 przebiegniętymi okrążeniami. Druga drużyna, czyli Mariusz Poręba, Justyna Wnęk, Wojciech Busz, Arkadiusz Stanio oraz Kamil Motyka pokonała z kolei 38 kółek, co dało jej 30. lokatę.

 
Udział w biegu to nie tylko świetna zabawa, ale także naprawdę fajny sposób na aktywne spędzenie czasu wolnego. W przyszłym roku na pewno będziemy chcieli pobić tegoroczny wynik – powiedział Paweł Wadyl Programista, Asseco Poland.

dsc_0449dsc_0520dsc_0113

 

Zobacz także