Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco TOP Pracodawcą w Polsce

Asseco zostało laureatem konkursu TOP 10 Pracodawców w Polsce 2017, wydarzenia towarzyszącego konferencji Puls_HR Day, która odbyła się 15 listopada w Katowicach. Celem rankingu było wyłonienie grona 10. wyróżniających się firm, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. Wśród kryteriów oceny wzięto pod uwagę wysokie standardy relacji między menedżerami, pracownikami i otoczeniem społecznym, w którym na co dzień działają przedsiębiorstwa. Nagrodę w imieniu Asseco Poland odebrała Justyna Kowalska, Kierownik ds. Rekrutacji.

 

Konkurs TOP 10 Pracodawców w Polsce został zorganizowany po raz pierwszy przez największy portal HR – PulsHR.pl. Nominacji i wskazań zwycięzców dokonywali zarówno jego czytelnicy, jak i przedstawiciele instytucji publicznych. Wśród nich znaleźli się m.in. Piotr Palikowski, Prezes Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami, Tadeusz Donocik, Wiceprezes Krajowej Izby Gospodarczej, Cezary Kaźmierczak, Szef Związku Przedsiębiorców i Pracodawców, a także, Adam Wąsik, Członek zarządu GoldenLine, Wojciech Kuśpik, Prezes Grupy PTWP oraz Rafał Kerger, Redaktor naczelny portalu PulsHR.pl.