Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Top Marką

Asseco zajęło 2. miejsce w kategorii producentów oprogramowania w rankingu „Top Marka 2021” przygotowanym przez magazyn Press i monitoring mediów Press Service. Tym samym znalazło się w gronie 500 najsilniejszych na polskim rynku marek.

Zestawienie prezentuje siłę marki, która jest określana m.in. na bazie liczby publikacji, które się o niej pojawiły oraz ich wydźwięku. Asseco wyróżnia się w swojej kategorii przede wszystkim najwyższym indeksem sentymentu, czyli pozytywnym wydźwiękiem publikacji.

To już kolejne zestawienie, w którym doceniono markę Asseco. W tym roku firma zajęła 1. miejsce w zestawieniu najcenniejszych polskich marek w sektorze ICT i nowych technologii przygotowanym przez redakcję dziennika Rzeczpospolita. Ponadto znalazła się w rankingu „Europe 500 – The most valuable and strongest European brands” przygotowanym przez Brand Finance. Asseco jest jedyną polską marką technologiczną w tym gronie.

Zobacz także