Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco promuje rozwiązania dla energetyki

Przedstawiciele Asseco wzięli udział w międzynarodowym spotkaniu partnerów firmy Oracle. Wydarzenie odbyło się w dniach 6-7 listopada 2019 r. w Pradze. W ramach tej inicjatywy zespół Asseco z Pionu Energetyki i Gazownictwa zaprezentował swoje najnowsze rozwiązanie aplikacyjne oferowane w chmurze – system billingowy AUMS LITE.

Tego typu spotkania dają nam możliwość nie tylko zaprezentowania własnych rozwiązań, ale także wymiany doświadczeń z innymi firmami. W tegorocznym wydarzeniu brało udział 20 partnerów, dostarczających systemy w modelu SaaS. Wato przy tej okazji dodać, że dzięki zawartemu w tym roku porozumieniu między Asseco i Oracle nasze aplikacje dla sektora utilities są sprzedawane w chmurze Oracle. Myślę tu o systemach z rodziny Asseco Utility Management Solutions, takich jak AUMS Lite, przeznaczonego dla małych i średnich przedsiębiorstw. Są one dostępne w formie usługi zarówno w Polsce, jak i za granicą. Widać coraz bardziej, że usługi w chmurze wyznaczają nowe standardy dla biznesu. Błyskawiczny dostęp do najnowszych technologii jest niezbędny, by się rozwijać i tworzyć nowatorskie rozwiązania – powiedziała Sylwia Lubowiecka, Dyrektor Handlowy w Pionie Energetyki i Gazownictwa, Asseco Poland.

Link do strony produktowej AUMS: aums.asseco.com

Zobacz także