Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco pracowało nad systemem dla ARiMR do 2016 r. Agencja prezentuje efekty

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (ARiMR) do dnia 16 maja wypłaciła w ramach płatności bezpośrednich dla rolników 13,63 mld zł, co stanowi ponad 90 proc. przeznaczonych na ten cel środków. Było to możliwe dzięki systemowi, nad którym Asseco zakończyło prace w listopadzie 2016 r.

 

W tegorocznej kampanii wypłaty dla rolników są dokonywane jeszcze szybciej niż w 2016 r. Ich kwota jest o ponad 2 mld zł wyższa od sumy, która została wypłacona w tym samym okresie za 2015 r.

 

W 2015 r. ARiMR pomimo trudności i opóźnień, wynikających ze zmian w przepisach i wielkiej skali niezbędnych prac, również dokonał wypłat dla rolników w terminie, choć inne kraje UE musiały korzystać z przedłużonego terminu. Wówczas to także Asseco było odpowiedzialne za dokonanie niezbędnych modyfikacji w systemie IT Agencji. Współpraca trwała od 2014 do 2016 r.

 

Więcej informacji na: www.arimr.gov.pl

Zobacz także