Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco partnerem Microsoft Tech Talks Summit

Jak bezpiecznie pracować w formie zdalnej? Jak zachować ciągłość biznesową w czasie pandemii? Jak wdrażać innowacyjne zmiany w dynamicznym środowisku biznesowym? Odpowiedzi m.in. na te pytania poznali uczestnicy Microsoft Tech Talks Summit, które odbyło się w formie e-konferencji 23 czerwca. W wydarzeniu wzięli udział eksperci Asseco Data Systems, którzy dzielili się swoją wiedzą, np. w zakresie wdrażania narzędzi chmurowych.

Spotkanie było skierowane do managerów oraz profesjonalistów IT i developerów, którzy mogli zapoznać się z merytorycznymi i technicznymi aspektami wykorzystania rozwiązań w modelu cloud.

Za nami pierwsza, w pełni online’owa konferencja Microsoft Tech Talks Summit, podczas której uczestnicy mieli okazję poznać nowe rozwiązania usług Microsoft 365, Dynamics oraz Azure, dzięki którym praca w nowej rzeczywistości może być jeszcze efektywniejsza – powiedział Paweł Skarżyński, Kierownik Produktu, Asseco Data Systems. Eksperci Cloud by Asseco byli obecni podczas tego wydarzenia w dedykowanej strefie, gdzie każdy zainteresowany wdrożeniem tych rozwiązań w swojej organizacji mógł dowiedzieć się, jak skutecznie przenieść swój biznes do chmury – dodał.

Więcej informacji na: https://asseco.cloud/

Zobacz także