Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Partnerem Internet Banking Security

Asseco było Partnerem konferencji Internet Banking Security, która odbyła się w dniach 28-30 sierpnia. Tematem przewodnim tegorocznej edycji były funkcjonalności i bezpieczeństwo w bankowości internetowej i mobilnej.

 

W sesji dedykowanej rozwiązaniom IT zabezpieczającym banki oraz instytucje pozabankowe, wystąpiła Edyta Zdziarska, Ekspert Analityk w Pionie Business Intelligence.

 

W swojej prezentacji przedstawiła koncepcję kompleksowego systemu antyfraudowego, pozwalającego na wielopłaszczyznowe zabezpieczenie przed nadużyciami, zarówno klientów, jak i instytucji finansowych. Uczestnicy konferencji usłyszeli o wprowadzanym na rynek produkcie – systemie Asseco FDS (Asseco Fraud Detection System).

 

W tym roku odbyła się już 13. edycja konferencji Internet Banking Security skierowanej przede wszystkim do dyrektorów, menedżerów i ekspertów IT z sektora finansowego. Udział w wydarzeniu był doskonałą okazją do nawiązania kontaktów i wymiany doświadczeń z przedstawicielami banków z całej Polski.

Zobacz także