Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco partnerem Forum Strategii Bankowych

Asseco było partnerem generalnym 3. edycji Forum Strategii Bankowych, które odbyło się 20 czerwca w Warszawie, w ramach projektu Horyzonty Bankowości. Forum stanowiło miejsce do dyskusji na temat najważniejszych problemów polskiego sektora finansowego. W spotkaniu uczestniczyli członkowie zarządów banków, niezależni eksperci bankowi, przedstawiciele ZBP oraz instytucji międzybankowych. W debacie poświęconej strategiom i modelom biznesowym banków wobec wyzwań, wynikających z nowych technologii wziął udział Zbigniew Pomianek, wiceprezes Asseco.

 

W rozmowie z Piotrem Czarneckim, prezesem Raiffeisen Polbanku; Bartłomiejem Noconiem, dyrektorem zarządzającym w Pekao S.A oraz Piotrem Puczyńskim, wiceprezesem w Banku Gospodarstwa Krajowego, odpowiedzialny w Asseco za sektor bankowy Zbigniew Pomianek podkreślał rolę programowania w metodyce agile, zaznaczając jednak, że firmy, choć mówią o takim podejściu, nie chcą rezygnować ze stałego zakresu, ceny, itd.

 
Organizatorem imprezy było Centrum Prawa Bankowego i Administracji, Miesięcznik Finansowy Bank oraz Związek Banków Polskich.

 

 

Fot.: Miesięcznik Finansowy Bank

Zobacz także