Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na największych targach pracy

Asseco wzięło udział w Targach Pracy Absolvent, które odbyły się 10 marca na PGE Narodowym w Warszawie. Jest to największa tego typu impreza w Polsce. Stoisko Asseco odwiedziło tysiące młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swoją karierę w branży IT oraz zdobyć pierwsze zawodowe doświadczenia. Duże zainteresowanie wzbudził program Asseco Starter.

 

Duża liczba pytań i entuzjazm studentów potwierdziły, że Asseco jest atrakcyjnym pracodawcą dla osób kończących studia. Ofertę stażową przedstawiali Olga Żółkiewicz i Maciej Białas z Działu Personalnego. Z kolei na pytania techniczne odpowiadali Ewa Walewska i Rafał Łukowski z Pionu Rolnictwo.

Wspaniale było spotkać tylu młodych ludzi, rozpoczynających swoją ścieżkę zawodową w branży IT i podejmujących jedne z najbardziej istotnych decyzji w swoim życiu – powiedziała Ewa Walewska, Programista w Asseco Poland. Pytań było dużo, zarówno tych technicznych o używane technologie i realizowane projekty, jak i organizacyjnych, dotyczących opcji programów stażowych, oraz warunków i godzin pracy. Młodych ludzi interesowała atmosfera jaka panuje w firmie i możliwości rozwoju, np. poprzez szkolenia – dodała.

Zobacz także