Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco na Konferencji KIKE

Przedstawiciele z Pionu Telekomunikacji i Mediów wzięli udział w konferencji Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej (KIKE), która odbyła się w dniach 10-11 kwietnia 2018 r. w Warszawie. Celem wydarzenia była m.in. dyskusja o najnowszych zmianach w ustawodawstwie dla sektora telekomunikacji m.in. w kontekście unijnego rozporządzenia RODO.

Podczas konferencji Asseco zaprezentowało na swoim stoisku system Asseco CSE. Jest to kompleksowe rozwiązanie klasy CRM, służące do obsługi, sprzedaży oraz rozliczeń usług konwergentnych. System może być wykorzystywany przez operatorów telekomunikacyjnych, ale dzięki swojej uniwersalności bardzo dobrze sprawdzi się również w innych sektorach gospodarki.

Była to już 22. edycja konferencji KIKE, w której uczestniczyli operatorzy ISP, kablowi oraz dostawcy usług B2B i sprzętu telekomunikacyjnego z całej Polski. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Urząd Komunikacji Elektronicznej, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji, Ministerstwo Cyfryzacji oraz Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

Zobacz także