Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco i velcom na targach Water&Heat w Mińsku

W dniach 3-6 kwietnia 2018 r. Asseco Poland wspólnie z velcom, operatorem telefonii komórkowej z Grupy Austria Telekom wezmą udział w międzynarodowych targach Water&Heat, które odbędą się w Mińsku na Białorusi. Wydarzenie jest skierowane do firm z sektora utility.

Na wspólnym stoisku Asseco i velcom zaprezentują zintegrowaną i nowoczesną ofertę na platformę chmurową umożliwiającą zarządzanie danymi z liczników energii dla klientów z sektora utility na Białorusi. Jest to odpowiedź obu firm na obecny trend i zapotrzebowanie rynku na rozwiązania typu Smart Metering. Dają one możliwość monitorowania zużycia energii elektrycznej w czasie zbliżonym do rzeczywistego.

Do realizacji tej koncepcji konieczne jest posiadanie centralnych systemów informatycznych do wymiany danych pomiarowych. Należy do nich oferowane prze Asseco oprogramowanie AUMS MDM.

Wspólna oferta to efekt połączenia doświadczenia Asseco w tworzeniu oprogramowaniu do zarządzania danymi pomiarowymi przy ścisłym bezpieczeństwie i skalowalności, którą oferuje środowisko chmurowe firmy velcom. Dzięki nim będzie możliwe zdalne odczytywanie liczników wody, energii i gazu u klientów oraz przekazywanie tych danych w sposób bezpieczny i uporządkowany do systemów billingowych czy analitycznych – powiedział Jerzy Popowicz, Dyrektor Rozwoju Biznesu, Asseco Poland.

Już dziś zapraszamy do odwiedzenia stoiska Asseco i velcom.

Strona targów Water&Heat

Zobacz także