Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Group Product Review

Firma Exictos, która w zeszłym roku dołączyła do Grupy Asseco, zorganizowała konferencję, w której wzięli udział przedstawiciele wybranych spółek z Grupy oraz zaproszeni przez nich dziennikarze z kilku krajów w tym z Danii, Słowacji, Czech, Portugalii, Angoli i Polski. Na spotkaniu zaprezentowano najnowsze trendy IT, strategiczne kierunki rozwoju Grupy Asseco oraz jej kluczowe rozwiązania. Wydarzenie odbyło się w dniach 20-22 kwietnia w siedzibie Exictosa na Maderze.

 

Asseco jest obecne w ponad 50 krajach, gdzie zatrudnia blisko 21 tys. osób – powiedział Artur Wiza, Dyrektor Zarządzający Obszaru Komunikacji Korporacyjnej w Asseco Poland. Celem tego spotkania było zaprezentowanie efektów prac naszych zespołów, jak również omówienie kierunków, w jakich rozwija się światowy rynek IT i jakie wyznacza sobie nasza Grupa w perspektywie kolejnych lat – dodał.

 

W trakcie spotkania przedstawiciele wybranych spółek zaprezentowali oferowane przez nie rozwiązania o dużym potencjale eksportowym. Wśród nich znalazły się systemy skierowane do sektora bankowego – Asseco Customer Banking Platform oraz Banking Corepondence Solution. Uczestnicy zapoznali się także z rozwiązaniem wspierającym firmy z branży ubezpieczeniowej – SII Engine oraz systemem Strategic Asset Management & Operations, dedykowanym do zarządzania infrastrukturą. Ponadto przedstawione zostało rozwiązanie CloudSign, czyli podpis elektroniczny w chmurze.

 

 

 

Zobacz także