Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Rusza Asseco Academy w Angoli

 

Pod koniec stycznia Exictos, spółka z Grupy Asseco ogłosiła oficjalne otwarcie Akademii Asseco, która mieści się w Talatonie na terenie Angoli. Jest to nowy ośrodek szkoleniowy, którego celem jest  kształcenie specjalistów w dziedzinie technologii informatycznych związanych z sektorem finansowym oraz wydawanie certyfikatów potwierdzających ich doświadczenie.

W wydarzeniu wzięli udział: Daniel Araújo, Dyrektor Generalny Exictos, Dariusz Brzeski, Członek Rady Nadzorczej Asseco Poland, Cezary Miksa, Middle East and Africa Supervisor w Asseco Poland oraz Piotr Mysliwiec, Ambasador RP w Angoli.

Dbanie o rozwój pracowników, podnoszenie ich kompetencji to kluczowy czynnik, który decyduje o przewadze konkurencyjnej.

Dlatego inwestowanie w rozwój kompetencji pracowników jest obowiązkowe,
a zobowiązanie do ich szkolenia jest kluczowym czynnikiem
– powiedział

Daniel Araújo, Dyrektor Generalny Exictos.

Pierwszy kurs szkoleniowy w Asseco Academy rozpoczął się 15 stycznia br. i bierze w nim udział 20 absolwentów, którzy zostali zaproszeni do poszerzenia swojej wiedzy z zakresu nowych technologii. Pod koniec zajęć wybrani studenci zostaną zatrudnieni w angolskim oddziale Exictos.

 

Zobacz także