Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco dla banków spółdzielczych

Historia Asseco Poland rozpoczęła się wraz z historią informatyzacji banków spółdzielczych. Realizujemy zarówno kompleksowe rozwiązania jak i specjalizowane, dziedzinowe systemy zwiększające efektywność działania banków spółdzielczych. Jednym z naszych produktów, jest Asseco Customer Banking Platform (Asseco CBP). Jest to unikalne rozwiązanie bankowości internetowej i mobilnej. W naszej ofercie dostępny jest także Asseco Advisory Banking Platform – uniwersalny, spójny interfejs użytkownika, integrujący w jednym miejscu wszystkie niezbędne funkcjonalności systemów informatycznych.

 

Z naszych produktów można korzystać w tradycyjnej formie wykorzystując instalacje lokalne, jak również w modelu chmury obliczeniowej (Software as a Service) – z Centrum Usług Internetowych Asseco korzysta dziś już ponad 125 banków spółdzielczych.

 

Zobacz także