Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Data Systems wyróżnione na Gali Bydgoskiego Sportu

Wyróżnienia Prezydenta Bydgoszczy od 2012 roku przyznawane są firmom, które wspierają miejskie kluby sportowe, jak również najlepszym bydgoskim sportowcom. Asseco Data Systems zostało po raz kolejny wyróżnione tytułem Brązowego Mecenasa Sportu.

Uroczysta Gala Bydgoskiego Sportu odbyła się 3 stycznia w bydgoskiej Hali Artego. Asseco Data Systems zostało nagrodzone za wieloletnie wspieranie funkcjonowania Klubu Siatkarskiego „Pałac”. Wyróżnienie odebrał Wiceprezes Asseco Data Systems Lech Szczuka, który kieruje Obszarem Rozwiązań Dedykowanych, zlokalizowanym przede wszystkim w Bydgoszczy, a także w Szczecinie.

Chcemy jako Asseco Data Systems dokładać choćby małą cegiełkę w rozwój bydgoskiego sportu. Chociaż nasza firma ma główną siedzibę w Gdyni, duże oddziały mamy również w Bydgoszczy, Łodzi , Szczecinie i zależy nam na odpowiednim, dostosowanym do potrzeb danego miasta i regionu wsparciu lokalnych społeczności „– powiedział wiceprezes ADS Lech Szczuka, który na co dzień pracuje właśnie w Bydgoszczy.

 

Zobacz także