Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Asseco Data Systems na targach Elecomp

Odbywające się w dniach 28 – 31 lipca w Teheranie targi Elecomp, to największe wydarzenie komercyjne na rynku elektroniki i produktów komputerowych w Iranie. Odwiedzili je m.in. eksperci Pionu Usług Bezpieczeństwa i Zaufania Asseco Data Systems, dla którego Iran jest ważnym partnerem biznesowym.

Od czasu pierwszej edycji targów w 1995 roku, wystawiają się tam firmy, które planują zaistnieć lub zwiększyć swój udział w tym ogromnym i wciąż rosnącym rynku IT.

W tym roku w wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele firm z ponad 20 krajów, ponad 400 startupów oraz  24 organizacji rządowych. Asseco Data Systems promowało swoje usługi bezpieczeństwa i zaufania, m.in. produkt umożliwiający programistom cyfrowe podpisywanie kodu – CodeSigning.

Wizyta w Teheranie pozwoliła nam poznać bliżej irański rynek. Mieliśmy okazję, żeby spotkać się z naszymi obecnymi partnerami biznesowymi żeby omówić możliwości dalszego rozwoju oraz przedstawić im ofertę naszych nowych produktów. Nie obyło się także, bez zawierania nowych relacji biznesowych. Ponieważ na tym rynku dobrze rozwinięty jest sektor produkcji oprogramowania, z dużym zainteresowaniem spotkał się nasz nowy innowacyjny produkt – certyfikaty CodeSigning w chmurze. To  rozwiązanie, które pozwala na elektroniczne uwierzytelnianie oprogramowania stworzonego dla systemu operacyjnego Windows – niezbędne do jego poprawnej instalacji i funkcjonowania w tym środowisku – powiedziała Agnieszka Strelcow, specjalista ds. sprzedaży Pionu Usług Bezpieczeństwa i  Zaufania ADS.

Zobacz także