Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Adam Góral prezesem na trudne czasy

Twórca Asseco znalazł się w zestawieniu „Najlepszych prezesów firm z WIG30 na trudne czasy”, przygotowanym przez dziennik „Parkiet”. Celem rankingu było wyłonienie managerów, którzy w obliczu pandemii potrafili szybko zareagować i wyznaczyć swoim firmom odpowiedni kierunek w nowych realiach rynkowych.

Rozwiązania z zakresu informatyki jeszcze nigdy nie były tak ważne jak teraz. Biznes w coraz większym stopniu jest od niej zależny, co dobrze pokazała konieczność przejścia na pracę zdalną. Popyt na tego typu rozwiązania, na modyfikację systemów IT będzie nadal. Ale teraz najważniejsze dla firm jest przetrwanie – to naturalne, że na dalszy plan schodzą projekty dotyczące innowacji, nowatorskich pomysłów – powiedział Adam Góral. Siłą Asseco jest mocna pozycja, jako dostawcy oprogramowania dla największych firm i dla sektora publicznego – dodał.

Zestawienie powstało w oparciu o noty wystawione prezesom spółek przez 4 tys. inwestorów, czytelników gazety „Parkiet”.

Zobacz także