Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

5 lat współpracy na rzecz młodych Liderów Ochrony Zdrowia

Podczas uroczystości podsumowującej piątą edycję projektu „Liderzy Ochrony Zdrowia”, Krzysztof Groyecki, Wiceprezes Zarządu Asseco, odebrał podziękowanie za współpracę spółki z Fundacją Lesława A. Pagi. Asseco od samego początku aktywnie wspiera projekt Fundacji, którego celem jest kształcenie przyszłej kadry zarządzającej polską służbą zdrowia. Uroczyste wręczenie podziękowań odbyło się 23 października w Warszawie. Gościem honorowym wydarzenia był Minister Zdrowia – Konstanty Radziwiłł.

 

Bardzo cieszymy się z przyznanego wyróżnienia. Współpracujemy z Fundacją Lesława A. Pagi już 5 lat, mając aktywny wpływ na kształtowanie środowiska młodych liderów, którzy będąc otwarci na zmiany przyczynią się w przyszłości do rozwoju polskiego rynku zdrowia — powiedział Krzysztof Groyecki, Wiceprezes Zarządu Asseco Poland.

 

W ramach projektu Liderzy Ochrony Zdrowia organizowane są m.in. weekendowe szkolenia, które prowadzą m.in. specjaliści i eksperci rynku nowych technologii. W tym roku wśród nich był Janusz Jasłowski, Dyrektor Działu Sieci Świadczeniodawców, Asseco. Zwieńczeniem projektu są natomiast dwumiesięczne, płatne praktyki w firmach partnerskich, które oferuje m.in. Asseco Poland.

 

Relacja z ostatniego szkolenia w ramach projektu Liderzy Ochrony Zdrowia

 

Zobacz także