Asseco News
Asseco News to portal informacyjny Asseco Poland. Nasze treści kierujemy do wszystkich osób zainteresowanych tematyką IT, biznesowym aspektem nowych technologii, a także działalnością Asseco.

Wystartowała 3 edycja Asseco STARTER

Właśnie rozpoczęliśmy 3 edycję programu stażowego Asseco STARTER, dedykowanego młodym osobom, które chcą rozwijać swoje umiejętności informatyczne. Obecnie prowadzimy rekrutacje w 8 miastach Polski. Docelowo nasi młodsi koledzy rozpoczną swoją pierwszą pracę w ramach trzech ścieżek specjalistycznych: programistycznej, analitycznej oraz testerskiej.

W tegorocznej edycji programu STARTER zatrudnimy 25 studentów na 3 miesięczny staż, który odbędzie się w okresie od lipca do września br. Część z nich będzie mogła kontynuować z nami współpracę w ramach Programu Absolwenckiego.

Rekrutację do programu będziemy prowadzić m.in. podczas różnego rodzaju targów pracy, organizowanych na uczelniach w całej Polsce. Osobiste spotkania ze studentami to doskonała okazja, aby przedstawić szczegóły programu i ofert stażowych. W wydarzeniach będą brali udział zarówno przedstawiciele działu HR, jak i pionów biznesowych Asseco.

W kalendarzu zaplanowanych wydarzeń na najbliższe miesiące znajdują się:

Marzec 2018
• Targi Pracy IT Uniwersytetu Warszawskiego
• Targi Pracy IT Politechniki Warszawskiej
• X Akademickie Targi Pracy na Politechnice Opolskiej
• Warszawskie Dni Informatyki

Kwiecień 2018
• Targi Pracy Uniwersytetu Rzeszowskiego
• Targi Pracy i Kariery Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy
• Targi Pracy Kariera IT w Poznaniu

Maj 2018
• Project Engineering na Politechnice Warszawskiej
• Targi Pracy Kariera IT w Krakowie

Poza uczestnictwem w targach pracy, będziemy prowadzić także działania w środowisku studenckim np. poprzez dedykowane kampanie w internecie czy wspierając wewnętrzne inicjatywy uczelni. Będą one realizowane we współpracy z Partnerami Asseco 3P oraz Biurami Karier.

Dwie poprzednie edycje STARTERA cieszyły się wśród studentów ogromnym zainteresowaniem. Otrzymaliśmy niemal 5000 CV, z czego zatrudniliśmy 67 stażystów. Natomiast po 3-miesięcznym stażu, 34 uczestników kontynuowało współpracę z nami w ramach Programu Absolwenckiego.

Szczegóły programu i aktualne oferty znajdują się na stronie: http://starter.asseco.com/

Zobacz także